Uroczystość Królowej Polski – 3. Maja 2014

Uroczystość Królowej Polski to dla naszej parafii dzień tym bardziej wyjątkowy, ponieważ związany jest z odpustem parafialnym. W tym roku dodatkowo o godz. 10.00 odbyło się poświęcenie figury św. Jana Pawła II, która została ufundowana przez Urząd Gminy Solina z okazji kanonizacji naszego Rodaka. Figura papieża została zainstalowana przy kaplicy sanatoryjnej. Poświęcenia dokonał ks. Prał. Wojciech Szlachta, proboszcz naszej parafii. Następnie Uroczysta suma odpustowa odbyła się w sanktuarium matki Pięknej Miłości. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Dariusz Chałubiński, wikariusz z parafii Bóbrka. W uroczystości wzięły także udział delegacje służb mundurowych i poczty sztandarowe, uświetniając swoją obecnością całą ceremonię.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb